Wat kost een kilo schol?

Wat kost een kilo schol?

Verse vis

Schol (per kilo) €10,25
Scholfilet (per kilo) €18,50
Schar (per kilo) €6,00
Wijting (per kilo) €7,50
Wijtingfilet (per kilo) €11,50

Wat kost gebakken schol?

Gebakken vis

Lekkerbekje Per stuk € 3,85
Gebakken schol Per stuk € 3,85
Gebakken schelvis Per stuk € 3,85
Gebakken panga (klein) Per stuk € 1,95
Gebakken panga (groot) Per stuk € 3.00

Is schol duur?

Het is een zeer gewilde consumptievis: aantrekkelijk geprijsd, gemakkelijk te bereiden, bijzonder smaakvol en niet vet. Kleine scholletjes zwemmen rechtop.

Waar koop ik schol?

De schol van albert heijn wordt dagelijks vers gevangen in de noordzee. Dankzij de duurzame visserij verdient onze schol het msc certificaat.

Wat kost een kilo tong?

Buiten het seizoen zijn ze ook verkijgbaar, maar dan zit er veel kuit in de tongen en is het vlees slapper. Omdat dit een dagvers product is, kan de prijs schommelen. Let op, de aangeduide prijs is een PRIJS BIJ BENADERING, de vissen worden afgewogen aan € 36.90/kg.

Wat is duurder tong of schol?

Tongen onderscheiden zich van de andere platvissen zoals schol en schar doordat ze een afgeronde kop hebben die voor de relatief kleine bek uitsteekt. Schol, schar en andere platvissen zijn in de winkel over het algemeen een stuk goedkoper.

Hoeveel kost een lekkerbek?

Een lekkerbek kost je hier € 1.95 per 100 gram. Bij de Nationale Haringtest van het AD kwamen ze als nummer 1 uit de bus.

Hoe lang moet een lekkerbekje in de oven?

Oven: Verwarm de oven voor op 220 °C (hete lucht 200 °C, gas stand 5). Leg de diepgevroren Lekkerbekjes op bakpapier op een bakplaat en plaats in het midden van de oven. Laat gedurende 20 minuten bakken. De Lekkerbekjes zijn klaar als ze goudbruin gebakken zijn.

Wat kost een sliptong?

VLISSINGEN – Sliptong, de kleinste soort maatse tong, is nog verder in prijs gedaald. Dat komt onder meer door de coronacrisis. Consumenten betalen nu rond de 20 euro per kilo.

Waar kan ik verse vis kopen?

Verse vis kopen kun je tegenwoordig vrijwel overal kopen: van dorp tot stad en alles er tussenin. Elke winkelstraat of winkelcentrum heeft wel een visspecialist of mobiele viskraam, waar een ruime keuze aan vissoorten te koop zijn. Bovendien verkoopt de visspecialist ook vaak al klaargemaakte gerechten en hapjes.

Wat kost Noordzeetong?

Wat kost een kilo kabeljauw?

De kabeljauw wordt niet per stuk afgerekend maar per gewicht. Kabeljauw groot weegt tussen de 2.5 en 3 kilo per stuk en kost € 9.50 per kilo !

In onze webshop bestelt u schol voor maar €12,75 per 1000 gram. Een portie schol filet van 500 gram is geschikt voor twee personen. U vindt in ons assortiment ook verse schol verpakt per 250 gram.

Type je zoekwoorden hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk ESC om te annuleren.

Terug naar boven